Son yapılan ehliyet sınavında üstün başarı gösteren Yasemin ÇALIŞKAN kayıtlı olduğu Özel Bilen sürücü Kursu Müdürü Ali ALKAN tarafından bir plaket ile ödüllendirildi.

Türkiye genelinde yapılan ehliyet sınavlarındaki test sorularının Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında uzun cümleler ve yanıltıcı ifadelerle hazırlandığını, bu nedenle tüm soruları doğru cevaplamanın oldukça zor olduğunu belirten Özel Bilen Sürücü Kursu Müdürü Ali ALKAN, her sınav sonunda tüm soruları doğru olarak yanıtlayan ve tam puan alan kişiye bir plaket hediye ettiklerini, ayrıca kurs ücretini de iade ettiklerini ifade etti. Ali ALKAN, bu uygulama ile kursiyerleri hem maddi, hem de manevi olarak ödüllendirmeyi esas aldıklarını vurguladı.

Kurs Müdürü Ali ALKAN, “Yasemin ÇALIŞKAN adlı kursiyerimiz Motor’dan 100 tam puan, Trafik’ten 100 tam puan, İlkyardım’dan 100 tam puan alarak kursiyerlerimiz arasında en yüksek puanı elde etti. Kendisini tebrik ediyoruz.

Ehliyet sınavlarının merkezi sistem ile yapıldığı 2002 yılından bu yana kursiyerlerimiz arasında bu büyük başarıya imza atan ikinci kişi olmuştur. Kurs yönetimi olarak daha önce de Alev BAŞ isimli kursiyerimizi tam puan aldığı için ödüllendirmiştik. Bundan sonraki sınavlarda tüm testlerden 100 tam puan alan kursiyerlerimizin ödedikleri ücreti memnuniyetle iade ederek ödüllendirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Plaketi teslim alan Yasemin ÇALIŞKAN ise kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnun olduğunu belirtti ve Özel Bilen Sürücü Kursu yönetimine teşekkür etti.

Kategoriler: Ehliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir